Imprezy okolicznościowe w restauracji Moje Miasto – Gdynia

imprezy okolicznościowe GdyniaSzukają Państwo wyjątkowego miejsca na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego? Restauracja Moje Miasto zachwyci wszystkich gości. Imprezy okolicznościowe podkreślające ważne wydarzenia w Państwa życiu organizowane w naszej restauracji to przede wszystkim możliwość indywidualnego dopasowania menu spośród dań oferowanych przez naszych wybitnych szefów kuchni. Dodatkowo nasz personel pomoże w kwestii wyboru win oraz alkoholi adekwatnie do proponowanych dań i charakteru uroczystości.

Nasza oferta to przede wszystkim niebanalne wnętrze, wyjątkowe otoczenie w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Gdyni oraz wyśmienite  jedzenie i doskonała obsługa. To wszystko sprawia, że organizowane w naszym lokalu imprezy okolicznościowe zawsze są udane.

Cenimy sobie zadowolenie naszych gości, każde zlecenie jest dla nas ważne. Restauracja Moje Miasto to m.in.:

  • organizacja chrzcin,
  • organizacja komunii,
  • organizacja urodzin,
  • organizacja jubileuszów.

Trójmiasto organizacja urodzin

Elegancja, wygoda oraz funkcjonalność to główne aspekty wyróżniające nasz lokal. Dzięki temu jest to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze można spędzać czas z bliskimi
i znajomymi.  Organizacja urodzin i innych prywatnych uroczystości to jedna z naszych specjalności. Zadbamy o to, aby jubilat i wszyscy jego goście czuli się u nas doskonale.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustaleniu Państwa rezerwacji. Istnieje także możliwość spotkania, podczas którego będzie można poznać wnętrze naszego lokalu oraz ustalić menu na organizowane przez Państwa przyjęcie.

Zapraszamy także do umawiania spotkań biznesowych oraz rezerwowania stolika na romantyczną kolację.

EnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish