Romantyczna kolacja we dwoje – Gdynia

kolacja we dwoje GdyniaRestauracja Moje Miasto to miejsce, w którym goście mogą czuć się swobodnie, niezależnie od pory dnia. Jest to lokal idealny, jeżeli chcą Państwo zorganizować kameralny, rodzinny obiad, spotkanie biznesowe, czy imprezę firmową.  To również doskonała restauracja na zorganizowanie romantycznego wieczoru. Kolacja we dwoje to jeden z pomysłów na randkę dla zakochanych – niezależnie od ich wieku. To także doskonała okazja do zaręczyn.

Nasze menu to oferta różnorodnych potraw, które można dopasować do wyjątkowych okazji. Inspiracją dla naszych dań są przede wszystkim podróże, kuchnia międzynarodowa
i miasto Gdynia. Jeżeli szukają Państwo miejsca na romantyczną kolację we dwoje, która odbędzie się przy świecach i w nastrojowym wnętrzu, to Moje Miasto jest właśnie taką restauracją.

Restauracja Moje Miasto – Trójmiasto

Marzy się Państwu romantyczna kolacja w wyjątkowym miejscu? Spełniamy te marzenia! Lokal Moje Miasto znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Gdyni, przy Skwerze Kościuszki. Oferujemy naszym gościom tradycję w nowoczesnym wydaniu. Magiczna i niepowtarzalna atmosfera, którą zapewniamy, to gwarancja, że kolacja we dwoje będzie udana.

W przypadku zainteresowania rezerwacją stolika w naszym lokalu – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami – mailowo lub telefonicznie. Dołożymy wszelkich starań, aby romantyczna kolacja, którą chcą Państwo zaaranżować w naszej restauracji przebiegła zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami i była niezapomnianym czasem.

Jednocześnie zapraszamy do organizowania imprez okolicznościowych lub spotkań biznesowych w naszej restauracji.

EnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish