Spotkania biznesowe i eventy firmowe w restauracji Moje Miasto

eventy firmowe Gdynia
Spotkania biznesowe bardzo często wymagają neutralnego gruntu. Wybrane miejsce powinno sprzyjać partnerskiej relacji i wprowadzać w miły nastrój, który jest podstawą udanych negocjacji. Takim miejscem jest Restauracja Moje Miasto. Goście, którzy decydują się na spotkania biznesowe odbywające się w naszym lokalu, mają zapewniony odpowiedni poziom dyskrecji, co jest jedną z kluczowych kwestii. Oferowane przez nas wnętrza to także idealne miejsce na celebrowanie mniejszych i większych sukcesów firmy.

Trójmiasto – dyskrecja i elegancja w restauracji Moje Miasto

Gdyńska restauracja Moje Miasto to m.in. oferta przygotowana specjalnie z myślą o klientach biznesowych. Proponujemy Państwu zarówno możliwość spotkań służbowych, jak również organizację wydarzeń (np. eventy firmowe) w niezwykłym klimacie nowoczesnego wnętrza wzbogaconego o styl Art Deco. Nawiązuje on do dzisiejszego charakteru miasta Gdynia, które bardzo sobie cenimy. Na specjalne życzenie gości istnieje możliwość indywidualnego wyboru menu spośród potraw oferowanych przez naszych szefów kuchni.

Spotkania biznesowe organizowane w naszym lokalu to także prestiż z uwagi na lokalizację. Restauracja Moje Miasto znajduje się w centrum Gdyni, przy Skwerze Kościuszki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów dotyczących organizacji spotkania oraz dokonania rezerwacji w restauracji w dogodnym dla Państwa terminie. Dołożymy wszelkich starań, aby organizowanie w naszym lokalu eventy firmowe spełniały wszelkie oczekiwania zarówno organizatorów, jak i uczestników.

Zapraszamy także do organizowania urodzin lub na kolacje we dwoje.

EnglishFrenchGermanPolishRussianSpanish