NIEZWYKŁA ATMOSFERA

KUCHNIA MIĘDZYNARODOWA

Moje Miasto prowadzimy z miłości do Gdyni i do podróżowania. Oczarowani niebanalnymi miejscami z dobrym jedzeniem, swobodną i komfortową atmosferą, stworzyliśmy ideę Mojego Miasta. U nas pomysły na menu rodzą się każdego dnia.

RESTAURACJA MOJE MIASTO

Restauracja inspirowana jest Gdynią, miastem nowoczesnym, otwartym na nowe i wreszcie – różnorodnym. Jest obowiązkową destynacją turystyczną wśród nadbałtyckich kurortów. Wierzymy, że zarówno wystrój, jak i proponowana przez nas kuchnia są odbiciem jej charakteru. Moje Miasto zlokalizowana jest w sercu Gdyni, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie miasta – przy samym Skwerze Kościuszki.

DOBRY SMAK KLASYKI

Elegancja, wygoda i funkcjonalność to cechy, które tworzą styl Art Deco. Są to też symbole Restauracji Moje Miasto. Jesteś w miejscu, w którym dobra lokalizacja, komfort i przyjazny klimat wnętrza sprzyjają spędzaniu czasu w przyjemnej atmosferze.

DBAMY O TRADYCJĘ

Moje Miasto to miejsce, do którego warto zaglądać i w którym lubi się być. Wystrój wnętrza łączy to, co nowoczesne, z oryginalnymi elementami stylu Art Deco. W ten sposób harmonijnie nawiązujemy do dzisiejszego charakteru miasta i klasycznych form dawnych lat, które tak bardzo cenimy. Całość uzupełniliśmy ciekawymi detalami, między innymi takimi, które ukazują piękno i koloryt miast partnerskich Gdyni.

SZERSZE SPOJRZENIE

Nasza restauracja została stworzona tak, by każdy mógł czuć się w jej wnętrzach swobodnie o każdej porze dnia w tygodniu, rodzinnego weekendu czy wieczornej części życia miasta.

Follow us on Instagram
@restauracja_moje_miasto

© 2022 by SEMUP